Cała prawda o podwyżkach…

Witam serdecznie!
           W załącznikach  przesyłam  materiały  do jak  najszybszego ich wywieszenia na tablicach, gdyż ma to olbrzymi wpływ na ukazanie naszego spojrzenia na aktualną sytuację związaną z rozmowami z MEiN w sprawie statusu nauczyciela. Nie możemy dać się manipulować zarówno rządowi jak i konkurencji.
Przy    okazji   chciałbym przypomnieć o  konieczności  jak najszybszego odbioru małych kalendarzyków-notatników, które zakupujemy przecież z naszych składek, a które pełnią także ważną rolę promocyjną naszego związku.
                                                                               Jerzy Smoliński
                                                                               Przew. KM 387