SOLIDARNOŚĆ OŚWIATA – Komisja Międzyzakładowa nr 387 w Warszawie

Obchody 40 lecia ,,Solidarności” + zebrania i komunikaty

Witam Wszystkich serdecznie i świątecznie z okazji 40 lecia powstania ,,Solidarności”!!!
Przy okazji składam Wszystkim naszym członkom z okazji Jubileuszu 40 lecia powstania naszego Związku najlepsze życzenia wszelkiej pomyślności i poczucia zaszczytu i  godności z bycia członkiem NSZZ ,,Solidarność”, którego powstanie i działalność w okresie ciemnych czasów komuny i podczas kształtowania się wolnej Polski odegrała kluczową rolę w tych przemianach.
Coraz częściej nazywana jest nawet Drugim Cudem nad Wisłą. Naszą rolą jest podtrzymywanie tych pięknych tradycji. Chciałbym Was prosić, abyście wywiesili na swoich tablicach (wprawdzie lekko już spóźnione) logo 40 lecia obchodów powstania ,,Solidarności” i pod nim bardzo dobry tekst na ten temat, redaktora naczelnego Tygodnika ,,Solidarność” p. Michała Ossowskiego.
Przesyłam również do Waszej wiadomości na skrzynkę e-mailową:
– terminy naszych spotkań na rok 2020/2021,
– komunikat Krajowej Sekcji Oświaty i Wychowania z dnia 14.08.2020 r. (do wywieszenia)
– prezentację finansowania oświaty (do wywieszenia wybrane fragmenty)
– adres strony naszej Komisji Międzyzakładowej (mało odwiedzany, także do wywieszenia).
Z przesłanego harmonogramu wynika, że pierwsze spotkanie członków KM i przedstawicieli placówek odbędzie się dnia 29 września o godz. 16,00.
Jednak chciałbym zaprosić tych z Was, którzy zostali wybrani do Zespołu d/s obchodów 40 lecia naszego związku organizowanych przez naszą Komisję, na wstępne zebranie w tej sprawie w dniu 15 września 2020 r. na godz. 15,00 do naszego biura.

Jerzy Smoliński, przew. KM 387