SOLIDARNOŚĆ OŚWIATA – Komisja Międzyzakładowa nr 387 w Warszawie

Wykład Liliany Zienteckiej w NSZZ „Solidarność”.

W  dniu 26  września  o godz. 15,00 w auli  Zespołu Szkół  nr 37 przy  Al. Stanów Zjednoczonych 24 w Warszawie, Pani Liliana Zientecka wygłosiła  wykład pt.:   „Sytuacja nauczyciela w zreformowanej szkole” W spotkaniu uczestniczyli członkowie NSZZ ,,Solidarność”. Wykład cieszył  się dużym zainteresowaniem,  ponieważ  był  prowadzony  ciekawie i na wysokim poziomie, słuchacze zadawali dużo pytań.

Pani Liliana Zientecka  to trenerka  z  wieloletnim  doświadczeniem zawodowym na wszystkich szczeblach  administracji  oświatowej (dyrektor szkoły, wizytator, pracownik administracji samorządowej). Autorka wielu publikacji i projektów szkoleniowych. Specjalizuje się w tworzeniu programów z zakresu implikacji nowego prawa oświatowego      i budowania kultury skutecznego zarządzania oświatą. W swoich szkoleniach zachęca do otwierania lokaInych systemów oświaty na potrzeby uczniów niepełnosprawnych pokazując społeczne uwarunkowania tego procesu.

W październiku 2015 roku powołana w skład Narodowej Rady Rozwoju,w której  pracuje w  sekcjach  ,,Edukacja, młode pokolenie, sport” oraz,,Samorząd, polityka spójności”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

15 − trzy =